6 KROKŮ K VAŠEMU DOMU

BEZPEČNĚ VÁS PROVEDEME CELÝM PROCESEM STAVBY

1. VAŠE PLÁNY, PŘESTAVY, MOŽNOSTI

Podíváme se na vaše plány a představy, na možnosti pozemku a rozpočtu. Nabídneme inspiraci v podobě hotových domů. Doporučíme vhodné uspořádání a dispozice. Váš dům budeme od počátečních náčrtků projektovat přímo pro vás.

2. SKICA NÁVRH DOMU A HRUBÝ ROZPOČET

Vše důkladně probereme a navrhneme konkrétní řešení pro vás. Typové projekty z katalogu bereme pouze jako inspiraci. Vždy vycházíme z vašich potřeb, možností a přání. Zpracujeme návrh domu a stanovíme předběžné náklady na stavbu.

3. ZPRACUJEME PROJEKT A PODROBNÝ ROZPOČET

Spolu s vámi na pozemku přesně zaměříme dům. Náš projektant připraví dokumentaci včetně napojení na inženýrské sítě. Zpracujeme podrobný rozpočet stavby. Po jeho odsouhlasení naplánujeme časový harmonogram prací.

4. PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE A STAVEBNÍ POVOLENÍ

Přesná projektová dokumentace je nezbytná pro udělení stavebního povolení. Zahrnuje také statický posudek a detailní dokumentaci rozvodů vody, kanalizace, vytápění a elektřiny. Je základem pro rozkreslení jednotlivých částí pro výrobu panelů.

5. ZÁKLADNOVÉ DESKY A DŮM VE VÝROBĚ

Papírování hotovo, pustíme se do stavby. Na vašem pozemku připravíme základovou desku. V montážní hale mezitím vyrobíme obvodové a příčkové panely a střešní konstrukci. Celé to zabere několik týdnů. Vše pro vás neustále kontrolujeme.

6. MONTÁŽ DOMU NA VAŠEM POZEMKU

Dům vám vyroste před očima. Všechny panely přivezeme a smontujeme. Uzavřenou hrubou stavbu máme hotovu během několika dní. Kompletní dům předáváme podle rozsahu dohodnutých dokončovacích prací v řádu několika měsíců.

Jak se staví Kossta? Podívejte se na

KOLIK BUDE STÁT VÁŠ DŮM

Nejspíš nebudeme ti praví, pokud hledáte nejlevnější řešení. Stavíme pouze z kvalitních, trvanlivých materiálů, které jsou zdravotně nezávadné. Striktně dodržujeme certifikovaný technologický postup. Přesto jsou naše dřevostavby dostupné.

Spočítáme vám férovou cenu.

Přejít na začátek